• Asma Tavan

    Mekanları olduğundan çok daha görkemli gösteren önemli detaylardan biri tavan dekorasyonlarıdır. Doğru malzemelerle ve doğru dizayn ile asma tavan yapıldığında, mekanlarınızın olduğundan çok daha etkileyici görünmesini sağlayabilirsiniz. Dahası, tavanda bulunan birçok detayın örneğin kabloların ve aydınlatma detaylarının saklanması için asma tavan uygulaması mükemmeldir. Profesyonel ve özenli asma tavan çalışmaları için Tercih Yapı’ya sonuna kadar güvenebilirsiniz.

    Asma tavan konusundan birçok model vardır ancak, mekana göre dizayn seçimi çok önemlidir. Zaten yüksek olmayan bir duvarı, bir de çok kalın bir asma tavanla buluşturursanız, çok basık bir mekan elde edersiniz. Bu detaylar çok önemlidir ve ancak firmamız gibi uzmanlar size yardımcı olabilir. Işıklandırma ayarı, ses düzeni yani akustik sistemin ayarlanması, tesisatların ustaca gizlenmesi, aydınlatmaların doğru şekilde yerleştirilmesi, yangın sistemi varsa bunun yerleştirilmesi asma tavan montajında dikkat ettiğimiz noktalardır.

    Tüm sistemlerin estetik şekilde yerleştirildiği, sonuçta mekanların yapısına mükemmel uyan asma tavan modelleri için firmamızdan fiyat teklifi alınız. Fiyatlarımız en asgari düzeyde tutulmaktadır.