• Su Tesisatı

    Binalara su kullanımının sağlanması için doğru su tesisatının yapılması çok önemlidir. Borular duvarların içinden geçirilir ve musluklara, duş sistemine, çeşitli elektrikli aletlere bağlanır. Su vanası ile su akışının kontrolü sağlanır. Kaliteli ve uzun yıllar güvenle kullanacağınız su tesisatı düzenlemesi için daima profesyonel çalışan firmamız, Tercih Yapı’ya itimat edebilirsiniz.

    Yeni yapılan binalarda sil yeni su tesisatı yapmaktayız. Öte yandan, eski yani tadilat gerektiren tesisat işlemleri konusunda da uzman olduğumuzu belirtelim. Halihazırda kullanılan ve eskimesi ile ihtiyaca cevap veremeyen tesisatlarınızın yenilerek, sil baştan yeni bir sistem hazırlamaktayız. Su tesisatının belirli yıllar içinde yenilenmesi çok önemlidir. Eskiyen borular çatlar ve tazyik ile maalesef beklenmeyen su baskınlarına neden olabilir. Su kaçırabilir ve duvarların nem almasına, rutubete neden olabilir. Öte yandan, kaçak su sızıntıları faturanızın kabarmasına neden olur. Bunlara mahal vermeyiniz.

    Firmamızla iletişime geçerek keşif yapılmasını isteyebilirsiniz. Yetkililerimiz alanlarda inceleme yapmak suretiyle, tesisat yenilemesi konusunda size bilgi verecektir. Bunda sonra, uzun yıllar dayanıklı olacak,size hizmet edecek kaliteli malzemelerle tesisat yenilemenizi yapacağız.